Plovoucí spalovací komora

Je zřejmé, že spalovací komora je vystavena volně extrémním teplotám. U některých krbových kamen, tyto extrémy a s nimi související  roztahování a smršťování materiálu, může vést k předčasné únavě, a dokonce i selhání, kovových dílů. Ale ne v Pacifiku Eenergy. Náš systém plovoucí spalovací komory je v oboru legendární. Pevně svařené kolejnice pro podporu cihel z nerezové oceli 304, umožňují u klíčových dílů libovolné roztahování a smršťování, což snižuje únavu materiálu a zvyšuje životnost celých kamen. Deflektor z nerezové oceli (část systému pro čisté sekundární spalování) a štít plamenet (který chrání kamna proti z intenzivnímu teplu) jsou součástí systému plovoucí spalovací komory.

Vyrábět kamna tímto způsobem je nákladnější, ale cítíme, že to stojí za to. Je to jeden z důvodů, proč jsme si jisti, že můžeme nabízet doživotní záruku na všechna naše kamna a vložky. Proto naše výrobky necvakají, neklepou a neskřípají při ohřívání a chladnutí.

FLAME SHIELD - ŠTÍT PLAMENE
Vyroben z nerezové oceli 304 pro ochranu kamen před vysokou teplotou.

BAFFLE - DEFLEKTOR
Velkoobjemová komora systému sekundárního spalování pro maximální účinnost.

BRICK RAILS - KOLEJNICE PRO ULOŽENÍ CIHEL
Volné klíčové díly, které se mohou libovolně smršťovat a roztahovat, což snižuje únavu materiálu a prodlužuje životnost kamen.